Pro Serisi

UNV Pro serisi, mükemmel ultra-akıllı teknolojiyle doğar, üstün kullanıcı deneyimi sunar. Profesyonel akıllı işlevlerle uygulanan bu ürünler, zorlu durumlar için uygundur. İnanılmaz kamera performansına ek olarak, Pro serisi NVR’ler de profesyonel donanım tasarımlarıyla kayıt ve kod çözme konusunda olağanüstü bir yeteneğe sahiptir. Yönetim, saklama ve aktarma işlevleriyle entegredirler. Pro serisi ürünler kesinlikle kurumsal ve proje uygulamaları için ilk seçeneklerdir.

Ultra akıllı

Prime serisine kıyasla, UNV Pro serisine daha profesyonel akıllı işlevler eklendi. Bu kameralar LPR (plaka tanıma), LPD (plaka algılama) ve otomatik izleme işlevleriyle donatılmıştır.

HD Resolution

Pro serisi kameralar, son derece net görsel efektler sağlamak için 4K HD çözünürlük ve 12MP görüntü kalitesi sunar. Pro serisi NVR’lar ayrıca HD çözünürlüklü video analizine sahiptir.

Kullanımı kolay

Pro serisindeki tüm ürünler daha gelişmiş pratik fonksiyonları desteklemektedir. Beyaz ışık ve lazer IR telafisi ile kameralar çok uzun mesafeli ışık telafisi sağlayabilir. Ayrıca, son derece uzun zoom mesafesine sahip kameralar daha geniş video izleme aralığına sahiptir ve daha net görüntü ayrıntıları gösterir. Pasif IR, hareketli nesneleri algılar ve daha net ve suçluların maruz kaldığını görmek için beyaz ışığı tetikler. Objektif üzerindeki kar ve sisi otomatik olarak kaldırarak akıllı sıcaklık kontrolünü gerçekleştirmek için dahili ısıtıcı da mevcuttur.

Endüstri düzeyinde Tasarım

Pro serisinin NVR’si akıllı fan kontrolünü, akıllı sıcaklık kontrolünü ve gömülü 3U kasasını destekleyerek sistemin dengesini sağlar. Ayrıca, donanımın güvenli bir şekilde çalışmasını garanti altına almak için donanım tabanlı yedekli güç kaynağı ve BIOS’a sahiptir.

Gelişmiş Bağlantı

Yük dengesi, çoklu adres ve hataya dayanıklılık gibi çeşitli çalışma modları tarafından etkinleştirilen çoklu ağ arayüz tasarımı, zorlu uygulama için neredeyse tüm gereksinimleri karşılayabilir.

Ölçeklenebilir Genişleme

Cihazın sınırlı HDD yuvası olmasına rağmen, ekstra disk muhafazası depolama kapasitesini artırabilir. Master ve slave mimarisi, depolama kapasitesini büyük ölçüde artırabilir ve bant genişliği iki kat veya daha fazla olabilir.

Merkezileştirilmiş Yönetim

Birleşik bir yönetim merkezi olarak, IPC, NVR, Kodlayıcı, Kod Çözücü Klavye gibi farklı cihazlar ve hatta alarm ve kapı erişim kontrolü sisteme eklenebilir. BS / CS / APP istemcisi cihaza kolayca erişmeye yardımcı olur. E-harita ve izin yönetimi ve işletme yönetimi gibi katma değerli diğer fonksiyonlar, kullanıcıların sistemi tam olarak kullanmalarına yardımcı olacaktır.

Video duvar

UNV’ye özel video kod çözme kartı iki tür video duvarı uygulaması sunabilir: bölünmüş ekran modu ve çoklu ekran modu. Bölünmüş ekran modu, birden fazla kameradan aynı anda canlı görüntü görüntüleyebilirken, çoklu ekran modu, birden fazla ekran tarafından bir yüksek çözünürlüklü video görüntüleyebilir.

Sıcak Bekleme

1: 1 sıcak bekleme işlevi sistemin kullanılabilirliğini sağlar. Gündüz ve gece veri güvenliğini ve iş istikrarını koruyabilen endüstri lideri bir çözümdür. Birincil ana bilgisayar bozulduğunda, bekletici ana bilgisayar bile kullanıcıların farkına varamayacakları tüm sistemi sorunsuz bir şekilde devralacak.

UNV PRO SERİSİ ÜRÜNLER==>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.